Kingston KC600/256GB/SSD/2.5''/SATA/5R
Kód: SKC600/256G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
KC600 značky Kingston je SSD s plnou kapacitou navržený pro pozoruhodný výkon a optimalizován k zajištění schopnosti funkčního systému reagovat s neuvěřitelnou dobou bootování, nahrávání a přenosu. Dodáván je ve velikosti 2,5'' s využitím rozhraní SATA3 se zpětnou kompatibilitou. KC600 využívá nejnovější technologii 3D TLC NAND, zatímco současně podporuje plně zabezpečenou sadu, která zahrnuje 256bitové hardwarové kódování AES, TCG Opal a eDrive.Model: KC600 Kingston SATA
Kapacita: 256 GB
Typ disku: SSD 2,5''
Rozhraní: SATA III
Přenosová rychlost: 6 Gb/s
Záruka: 5 let
Další vlastnosti: *XTS-AES 256-bit Encryption, TCG Opal, eDrive *3D TLC NAND technology *Rychlost čtení až 550MB/s *Rychlost zápisu až 500MB/s
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617300161 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 5 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston KC600 |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 256GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 550 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 500 |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| TBW - rozsah (TB): | 101 - 200 TB |
| TBW - přesná (TB): | 150 |
| Paměťové čipy: | 3D TLC |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Nevztahuje se |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
