Kingston KC600/512GB/SSD/2.5''/SATA/5R
Kód: SKC600/512G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Spolehlivý SSD, formát 2,5“, rozhraní SATA 6 Gb/s, kapacita 512 GB, rychlost čtení/zápis až 550/520 MB/s, maximální rychlost náhodného čtení/zápisu 4K až 90 000/80 000 IOPS, sada ochranných prvků, odolný proti otřesům a nárazům.Model: KC600 Kingston bundle
Kapacita: 512 GB
Typ disku: SSD 2,5''
Rozhraní: SATA III
Přenosová rychlost: 6 Gb/s
Záruka: 5 let
Další vlastnosti: *XTS-AES 256-bit Encryption, TCG Opal, eDrive *3D TLC NAND technology *Rychlost čtení až 550MB/s *Rychlost zápisu až 520MB/s
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617300253 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 5 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston KC600 |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 550 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 520 |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| TBW - rozsah (TB): | 201 - 300 TB |
| TBW - přesná (TB): | 300 |
| Paměťové čipy: | 3D TLC |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Nevztahuje se |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
