Kingston/SO-DIMM DDR4/32GB/3200MHz/CL22/1x32GB
Kód: KCP432SD8/32
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kapacita:32 GB (modul)Technológia: DDR4
Frekvencia: 3200 MHz
Kontrola chýb: bez ECC
CAS Latencia: CL22
Spracovanie signálu: Unbuffered
Pracovné napätie: 1.2v
Chladenie: -
Prevedenie: SODIMM 2Rx8
32GB DDR4 3200MT/s Non-ECC Unbuffered SODIMM
DDR4 3200MT/s Non-ECC Unbuffered SODIMM CL22 2RX8 1.2V 260-pin 16Gbit
* poznámka: označenie MHz je totožné s označením MT/s, ktoré je používané ako nové označenie prenosu dátovej rýchlosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RAM upgrade |
|---|---|
| Záruka: | Doživotné |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617310979 |
| Systém: | Notebook |
| Typ paměti: | SO-DIMM DDR4 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvencia (MHz): | 3200 |
| CAS latency: | CL22 |
| Chladenie: | Bez chlazení |
| Počet modulov v balení: | 1x32GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
