KINGSTON SODIMM DDR4 4GB 3200MHz CL22
Kód: KCP432SS6/4
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kingston SODIMM DDR4 4GB

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäte RAM | SODIMM |
| Typ pamäte | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM | 4GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 3200MHz |
| CAS latencia | CL22 |
| Časovanie | Nemá |
| Organizácia pamäte | 1Rx16 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RAM upgrade |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617311006 |
| Využití paměti: | Notebooky |
| Typ pamäťového modulu: | SODIMM DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 4 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 3.2 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
