LENOVO Batoh Select Targus Sport 16"
Kód: GX41L44751
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Batoh Select Targus Sport 16"
Part Number: GX41L44751
| Farba | Čierna |
| Rozmer | 16" |
| Záruka | 2Y |
| Hmotnosť | 430g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 195892082477 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
