LENOVO PC AiO IdeaCentre 3 24IRH9 - i3-1315U,23.8" FHD IPS,16GB,512SSD,HDMI,Intel UHD Graphics,W11H,2Y CC
Kód: F0HN00LVCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9
Part Number: F0HN00LVCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3-1315U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.5GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB DDR5-5200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233-CG codec |
| Reproduktory | 3Wx2, HARMAN |
| Kamera | 5.0MP |
| Mikrofon | Dual Microphone |
| Napájací Adaptér | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, White, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, White |
| Farba | Cloud Grey |
| Rozmery (ŠxHxV) | 540 x 192 x 431 mm (21.25 x 7.56 x 16.97 inches) |
| Hmotnost | Around 6.0 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Zadné porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| Lavé porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | - |
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.81 kg |
| EAN: | 198156983800 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17007 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.2 |
| TDP: | 15 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, USB 3.2 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš, Webkamera, Integrovaný reproduktor |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
