Lenovo IdeaCentre AIO 27ILL11 Core Ultra 5 226V, 16GB, SSD 512GB, 27", FHD, IPS, 300nitů, Harman Audio, 90W, bez OS, stříbrná
Kód: F0JW000UCK2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Název produktu: LENOVO IDEACENTRE AIO iModelová řada: IdeaCentre AIO 27ILL11
Typ / provedení / určení: základní 27" AIO postavený na platformě AMD; PC integrované do stojanu monitoru
Bundle: ne
Part Number: F0JW000UCK
Machine Type: F0JW
Barva: Cloud Grey = stříbrná
Chipset: Intel® System-on-Chip platforma
Procesor: Intel Core™ Ultra 5 226V, 8-Cores (4P + 4LPE) / 8-Threads, Max Turbo až 4.5GHz, 8MB Intel® Smart Cache
AI / kategorie: ANO / AI PC
NPU: integrované Intel® AI Boost, až 40 TOPS
Grafika: integrovaná na chipsetu = Intel® Arc™ Graphics 130V, DirectX® 12
Operační paměť: 16GB on-board LPDDR5x-8533 MoP, nemá SoDIMM/UDIMM sloty = nelze měnit
Úložiště: SSD, 512GB M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 1x M.2 SSD slot (osazený), 1TB 2280 M.2 SSD max. (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ne
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 27", FHD (1920x1080), 300 nitů, antireflexní, 16:9, 1300 : 1, 100Hz, 99% sRGB, 4x 89° pozorovací úhly, ze tří stran bezrámečkový, low blue light, flicker free
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Webkamera: integrovaná nad displejem, 5.0MP
Audio: HD Audio, Realtek® ALC233 kodek, integrované 2x 3W stereo reproduktory licencované "Audio by HARMAN", duální mikrofon
Klávesnice, myš: set kabelové USB Calliope klávesnice (CZ / SK rozložení) a myši ve stříbrném provedení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Security chip: Firmware TPM 2.0 na chipsetu
Komunikace: BlueTooth 5.3, nemá WWAN
Sítě: on-board ethernet 100/1000M via RJ45, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2
Porty, sloty, konektory:
* zadní strana: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x HDMI®-in 1.4, 1x HDMI®-out 2.1 TMDS, 1x Ethernet (RJ-45), 1x konektor napájení
* pravá strana: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) = pouze data transfer, 1x audio combo jack (3.5mm)
* levá strana: přepínač kamery, tlačítko ON/OFF
Bezdrátové nabíjení: ne
Operační systém: bez operačního systému
Napájení: 90W 89% AC adaptér, autosensing
Hmotnost: 7,1 kg
Rozměry: 611.72 x 192.1 x 471.66 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ErP Lot 3/7, GREENGUARD®, RoHS compliant
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.37 kg |
| EAN: | 0199275023804 |
| Veľkosť pamäte (PC): | 16 GB |
| Prevedenie (PC): | All-in-One |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Výrobca (PC): | Lenovo |
| Operačný systém (PC): | Bez OS |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Určení (PC): | Běžné použití |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 2 roky Pick-up & Return |
| Grafické výstupy (PC): | HDMI |
| Dotykový displej (All-in-One): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| USB 3.x Type-A: | 1 |
| Procesor (PC): | Intel Core Ultra 5 226V |
| Zdroj W (PC): | 90 |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Typ povrchu displeja (All-in-One): | Matný |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Počet jader procesoru (PC): | 8 |
| USB 2.0: | 2 |
| Rozlíšenie (All-in-One): | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 0 |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Uhlopriečka displeja (All-in-One): | 27" a větší |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
