LENOVO IdeaPad Gaming Cloth Mouse Pad M - podložka pod myš
Kód: GXH1C97873
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo IdeaPad Gaming Cloth Mouse Pad M
Part Number: GXH1C97873
| Color | Dark Blue |
| Weight | 121 g |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Lenovo |
| Dimensions | 2 mm - 360 mm - 275 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod myši |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 195713732604 |
| Veľkosť podložky: | Stredná |
| Prevedenie podložky: | Textilná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
