Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 Ryzen 5 40, 8GB, SSD 512GB, 14", FHD, IPS, 300nitů, bez ADPT, WIN11 Home, stříbrná
Kód: 82XN00CHCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Název produktu: LENOVO IDEAPAD SLIM 3Modelová řada: Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8
Typ / určení: standardní, 14" notebook na platformě AMD, pro běžnou konzumaci multimediálního obsahu, IPS displej
Bundle: ne
Part Number: 82XN00CHCK
Machine Type: 82XN
Použité materiály: plastové PC-ABS šasi
Barva: Arctic Grey = stříbrná (stříbrný interier)
Odolnost: MIL-STD-810H military test (21 testovaných položek)
Chipset: AMD System-on-Chip platforma
Procesor: AMD Ryzen™ 5 40 (4-Cores / 8-Threads, 2.8 až 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
AI / kategorie: ne
NPU: ne
Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon™ 610M Graphics, DirectX® 12
Operační paměť: 8GB on-board LPDDR5-5500, nemá SoDIMM sloty = nelze měnit
Úložiště: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 1x M.2 PCIe® 3.0 x2 slot = osazený, 1TB M.2 2242 SSD max. (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ANO, SD Card Reader
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 14", FHD (1920x1080), 300 nitů, antireflexní, 16:9, 700 : 1, 45% NTSC, 4x 85°pozorovací úhly, 87% AAR
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, HD 720p, fixed focus, s bezpečnostní krytkou
Audio: HD Audio, 2x 1,5W stereo reproduktory optimalizované na Dolby Audio™, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 62x104mm
Numerická klávesnice: ne
Podsvícení klávesnice: ANO
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Firmware TPM 2.0 Enabled
Komunikace: SD Card Reader, Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Sítě: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, nemá on-board ethernet
Porty, sloty, konektory: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) s funkcemi USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.2, 1x HDMI® 1.4, 1x audio combo jack (3.5mm), 1x Card reader, 1x round-tip konektor napájení
Dockování: ANO, via USB-C®, dockem s napájecím výkonem 65W a více
Operační systém: Windows® 11 Home, licencováno na CZ/SK/ENG jazykovou mutaci
Baterie: integrovaná, 47Wh, Li-Ion, s podporou Rapid Charge Boost (až 2 hodiny provozu po 15ti minutách nabíjení)
Výdrž na baterii: až 11,1 hodiny práce dle MobileMark® 2018@200nits; až 14,2 hodiny přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech)
Napájení: BEZ ADAPTÉRU V BALENÍ, doporučený 65W, Round Tip (3-pin) AC adaptér, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost: 1,37 kg
Rozměry: 324.3 x 213.8 x 17.9 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Silver Registered, ErP Lot 6 / 26, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (SW řešení)
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.64 kg |
| EAN: | 0199274425265 |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 5 |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 8 GB |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Vnútorná farba (NTB): | Stříbrná |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| USB-C: | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Thunderbolt: | Ne |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
