LENOVO Legion 17-inch Armored Batoh II
Kód: GX40V10007
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion 17-inch Armored Backpack II
Part Number: GX40V10007
| Brand | Lenovo Legion |
| Package Type | Polybag |
| Outside Fabric Material | Polyester 60% PU 40% |
| Color | Black |
| Weight | 1443 g |
| Dimensions (HxLxD) | 505 mm - 360 mm - 180 mm |
| Warranty | 1 year |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 1.64 kg |
| EAN: | 0193386688891 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
| Materiál: | Polyester, PU |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
