LENOVO Legion Gaming Control Mouse Pad XXL - podložka pod myš
Kód: GXH1C97869
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion Gaming Control Mouse Pad XXL
Part Number: GXH1C97869
| Weight | 433 g |
| Warranty | No Warranty |
| Shipment group | MousePad |
| Dimensions | 2 mm - 900 mm - 400 mm |
| Brand | Lenovo |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod myši |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 195713732574 |
| Veľkosť podložky: | Veľká |
| Prevedenie podložky: | Textilná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
