Lenovo Legion/R25f-30/24,5''/VA/FHD/240Hz/0,5ms/Black/3R
Kód: 67B8GACBEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
PERFORMANCE Display Size 24.5" View Area 543.7x302.6 mm Panel VA Backlight WLED Aspect Ratio 16:09 Resolution 1920x1080 Pixel Pitch 0.283×0.280 mm Dot / Pixel Per Inch 90 dpi View Angle (H / V) 178° / 178° Response Time 0.5ms (MPRT) / 1ms (Level 5) / 2ms (Level 4) / 4ms (Level 3) / 6ms (Level 2) / 7ms (Level 1) Color Support 16.7 Million Refresh Rate 240Hz (Overclock to 280Hz) Brightness 380 cd/m˛ Contrast Ratio 3000_:_1 Color Gamut 99% sRGB, 90% DCI-P3 Screen Surface Treatment Anti-glare Curvature None Camera None Microphone None Speakers 3Wx2 Power Consumption (Typical / Maximum) 19W / 28W Power Adapter Integrated Touchscreen None Smart System None DESIGN Stand Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand Case Color Raven Black Side Bezel Width 2 mm Dimensions with Stand (HxWxD) 499.2x557.3x258.8 mm / 19.65x21.94x10.19 inches Weight (Including Stand) 5.5 kg / 12.1 lbs. Mounting Supports VESA mount 100mm ThinkCentre M Series Support None CONNECTIVITY USB Port None Video Connector 2x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4 Network Connectivity None SERVICE Base Warranty 3-year CERTIFICATIONS Environmental Certification RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Ergonomic Certification Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort Sync Technology AMD FreeSync™ Premium Special Features HDR10 Compliance Gaming Console Support: Xbox Natural Low Blue Light AMD FreeSync™ Premium AMD FreeSync technology only can work with AMD Radeon™ series graphics card. Lenovo® Artery (Lenovo Display Accessories and Display Manager) Support Lenovo Artery supports Windows® 10 & 11, Mac OS, and Windows On Arm (functions vary across systems). Lenovo Display Accessories and Display Manager is formerly Lenovo Display Control Center. SOFTWARE Operating System Support Windows® 10, Windows 11 ACCESSORIES Video Cables DP cableDodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 24 - 25 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 7.84 kg |
| EAN: | 197529455845 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Jas (cd/m2): | 380 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozostup bodov (mm): | 0,283 × 0,280 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 557,3 x 499,2 x 258,8 |
| Hmotnost (kg): | 5,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 1920 |
| Počet pixelov na výšku: | 1080 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 24,5 |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Model: | R25f-30 |
| Doba odezvy (ms): | 0,5 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 240 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 19 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Výkon repro (W): | 6 W |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | Lenovo Legion |
| Povrch displeje: | Matný |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
