LENOVO NTB ThinkPad E16 G3 - Ultra5 228V,16" WQXGA 120Hz,32GB,1TBSSD,IRcam,W11P
Kód: 22AY0021CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.95 kg |
| EAN: | 199275372094 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 228V |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17792 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 17 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, USB 4, LAN, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 10 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
