LENOVO NTB Thinkpad T14s AMD G6 - Ryzen AI 7 PRO 350 ,14" 2.8K OLED Touch,32GB,1TBSSD,5G,IRcam,W11P
Kód: 21TB003ACK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.09 kg |
| EAN: | 199271399859 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 24104 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Dotykový displej, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 10 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
