LENOVO NTB V15 G5 - i3-1315U,15.6" FHD TN,16GB,512SSD,HDMI,Int. Intel UHD,BezOS,2Y CC
Kód: 83GW00B4CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo V15 G5 IRL
83GW00B4CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3-1315U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.5GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB |
| Grafická Karta | Integrovaná Intel UHD Graphics |
| Chipset | Platforma Intel SoC |
| Pamäť | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pamäťové sloty | Dva sloty DDR5 SO-DIMM, schopné duálneho kanála |
| Max. Pamäť | Až 32GB DDR5-5200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Jeden disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Slot pre Úložisko | Jeden M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Karta čítačky kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio čip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Reproduktory | Stereofónne reproduktory, 1.5W x2 |
| Kamera | HD 720p s Privacy Shutter |
| Mikrofón | 2x, pole |
| Baterka | Integrovaná 47Wh |
| Napájací adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DIZAJN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Nemá podsvietenie, Czech / Slovak |
| Farba | Business Black |
| Povrchová úprava | Textúra |
| Materiál | PC-ABS (Kryt), PC-ABS (Telo) |
| Rozmery (ŠxVxH) | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm (14.14 x 9.28 x 0.72 palcov) |
| Hmotnosť | Od 1.61 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný softvér | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Štandardné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s USB Power Delivery (len 20V) a DisplayPort™ 1.2 1x HDMI 1.4b 1x Combo jack slúchadlá / mikrofón (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Napájací konektor |
| Zabezpečenie a súkromie | |
| Bezpečnostný čip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Fyzický zámok | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Ďalšie zabezpečenie | Záslepka kamery |
| SLÚŽBY | |
| Záručná doba | 2 roky, Kurier alebo Carry-in |
| Zahrnuté aktualizácie | Nie |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Priložené príslušenstvo | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 6 RoHS compliant |
| Ostatné certifikácie | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softvérové riešenie) |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H vojenské testy - splnené |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.41 kg |
| EAN: | 199272285793 |
| Operačný systém: | Bez OS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Model procesoru: | Intel Core i3-1315U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 11201 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.2 |
| TDP: | 15 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | TN |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.6 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Numerická klávesnica |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
