Lenovo ThinkBook/16 G9/5-210H/16''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Gray/3R On-Site
Kód: 21US0081CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL
Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Procesor: Intel® Core™ 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Dva sloty, první M.2 2280 PCIe® 4.0 x4, druhý M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nitů Antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Audio: HD Audio, Realtek® ALC3287 codec, Stereoreproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™, mikrofon 2x,pole
Web kamera: 5.0MP s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ethernet (100/1000 M)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6E, 802.11be 2x2 + BT5.4
Konektory USB: *1x USB-A (USB 5Gbps) *1x USB-A (USB 5Gbps), Vždy zapnuto *1x USB-C® (USB 10 Gbps), s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.4 *1x Thunderbolt™ 4, s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.4
Další konektory: *1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz *1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) *1x čtečka SD karet *1x Ethernet port (RJ-45)
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 Enabled, Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm, Čtečka otisků prstu, Posuvný kryt webkamery
Baterie: Integrovaná 48Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: šedá (Arctic Grey)
Materiál: Hliník (top), PC-ABS (bottom)
Rozměry (ŠxHxV): 356 x 253.5 x 17.5 mm
Hmotnost: cca 1,7 kg
Záruka:1 rok Courier/Carry-in s možností upgradu na 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_16_G9_IRL?M=21US0081CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 199273582211 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkBook |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Záruka batéria: | 12 měsíců |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Barva: | Šedá |
| Model: | 16 G9 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnost více disků (počet): | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,5 |
| Šířka (mm): | 356 |
| Hloubka (mm): | 253,5 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | 5-210H |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 48 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
