Lenovo ThinkCentre M/M70q Gen 6/Tiny/U5-235T/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: 13A4000FCKSSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 6 * certifikace TCO * prošel armádním testem MIL-STD-810H * držák VESA
Provedení: Tiny (1l)
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 235T vPro (14 jader (6P + 8E), 14 vláken, P-core 2,2/5,0 GHz, E-core 1,6/4,4 GHz, 26 MB cache)
Čipová sada: Intel Q870
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/1)
Maximální velikost paměti: 64GB DDR5
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal
Podpora úložiště: až 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel® Graphics
Audio: kodek Realtek ALC233VB or Conexant CX11771, 2Wx1
Síť: integrovaná 100/1000M
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3, vPro®)
Klávesnice: USB Traditional, černá, čeština/slovenština
Myš: USB Calliope, černá
Správa zabezpečení: diskrétní TPM 2.0 (certifikace TCG), certifikace FIPS 140-2, Chassis Intrusion Switch
Napájení: 90W 89% adaptér
Přední porty: * 1x USB-C® (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1), s nabíjením 5V@0,9A * 2x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), z toho jeden podporuje Always On a 5V@2.1A nabíjení * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zadní porty: * 2x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2) * 2x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1) jeden podporuje Smart Power On * 1x HDMI® 2.1 TMDS * 1x DisplayPort™ 1.4a (HBR2) * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x bezpečnostní slot Kensington®, 3x7mm * 1x napájecí konektor
Rozšiřující sloty: 3x M.2 (1x pro WLAN, 2x pro SSD / discrete NPU)
Barva: černá
Rozměry: 179x182,9x36,5mm
Hmotnost: cca 1,18kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_M70q_Gen_6?M=13A4000FCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198158187176 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre M |
| Provedení: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | M70q Gen 6 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 90 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U5-235T |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025050039 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
