Lenovo ThinkCentre M/M70s Gen 6/SFF/U7-265/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: 12YK000UCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor: Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB
Paměť: 1x 16GB UDIMM DDR5-5600
Počet pozic (celkem / Volné): 4 / 3
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: Ne
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec
Klávesnice: USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Síť: Integrated 100/1000M
Bezdrátová síť: Ne
Zadní konektory: *4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *1x HDMI® 2.1 TMDS *2x DisplayPort™ 1.4a (HBR2, DSC) *1x Ethernet (RJ-45) *1x line-out (3.5mm)
Přední konektory: *1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging *2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Rozměry: 92.5 x 299.7 x 339.5 mm
Hmotnost: 5,1kg
Barva: Černá
Napájení: 260W 90%
Záruka: 3 roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_M70s_Gen_6?M=12YK000UCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198158149822 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre M |
| Provedení: | Small Form Factor |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 3 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | M70s Gen 6 |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 4 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 260 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | U7-265 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025040032 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
