TC M75q G5 Tiny/Ryzen 5 8500GE/512/16GB/W11P
Kód: 12RQ0013CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5
Provedení: Tiny
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 8500GE (6 jader, 12 vláken, 3.4/5.0GHz, 6MB L2 cache / 16MB L3 cache)
Čipová sada: AMD PRO 600 Chipset
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Optická mechanika: ne
Grafická karta: AMD Radeon 740M
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5200
Max. velikost: 32GB DDR5 SO-DIMM
Počet pozic (celkem / volné): 2/1
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: AMD Wi-Fi 6E RZ616, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Zadní konektory: *1x DisplayPort 1.4 (HBR2, DSC) *3x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x HDMI 2.1 TMDS *1x Ethernet (RJ-45)
Přední konektory: *1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), pouze k přenosu dat *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A nabíjením *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x sluchátka/mikrofon combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: ne
Rozměry: 179 x 182.9 x 36.5 mm
Hmotnost: ±,1,25 kg
Napájení: 65W 89% Adapter
Klávesnice: USB Traditional Keyboard, černá
Myš: USB Calliope Mouse, černá
TCO Certified: Ano
Záruka: 3 roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_M75q_Gen_5?M=12RQ0013CK
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198153740444 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre M |
| Provedení: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | M75q Gen 5 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 3 |
| USB 3.x (zadní): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R5PRO-8500GE |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
