Lenovo ThinkCentre neo/55a 24 Gén 6/23,8''/FHD/AMD Ryzen™ 7 250/16GB/512GB/AMD int/W11P/Sivá/3ROn-Sit
Kód: 13FA003KCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkCentre neo 55a 24 Gen 6 * GREENGUARD® * naklápěcí stojan
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SO-DIMM (2/1)
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal
Pozice pro interní jednotku: 1x M.2 2280 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 23.8'' FHD (1920x1080) IPS antireflexní 250nitů, 99% sRGB
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics
Audio: HD zvuk 3Wx2, HARMAN, 2x mikrofon, pole
Klávesnice: USB Calliope, černá, česká/slovenská
Myš: USB Calliope, černá
Webkamera: 5MP
Síť: integrovaná 100/1000M
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Realtek® Wi-Fi® 6 RTL8852BE, 802.11ax 2x2 + BT5.2)
Správa zabezpečení: Firmware TPM 2.0 integrovaný v SoC, bezpečnostní slot Kensington®
Napájení: 135W 90% adaptér
Zadní porty: * 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) * 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) * 1x HDMI®-in 1.4 * 1x HDMI®-out 2.1 TMDS * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x Napájecí konektor
Boční porty: * 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only * 1x Pro sluchátka/mikrofon (3.5mm)
Barva: šedá
Rozměry: 539.5 x 192.1 x 431.17 mm
Hmotnost: cca 6.0 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_55 a_24_Gen_6?M=13FA003KCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199272904281 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre neo |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Počet USB portů (celkem): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 23,8 |
| Model: | 55a 24 Gen 6 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 135 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R7-250 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Barva: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
