Lenovo ThinkStation P/P3 Gen 2/Tiny/U7-265/32GB/512GB/RTX A1000/W11P/3ROn-Site
Kód: 30K6000ECK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2
Procesor: Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, P-core 2,4/5,2GHz, E-Core 1,8/4,6GHz, Max Turbo up to 5.6GHz, 30MB Intel Smart Cache
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Grafická karta: Dedikovaná NVIDIA RTX A1000 8GB
Paměť: 2x 16GB SODIMM DDR5-6400 Non-ECC
Disk: 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal
Napájení: 330W 90% Adapter
Síťové připojení: Intel® I219-LM, 1x GbE RJ-45
Bezdrátové technologie: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Klávesnice:USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Přední konektory: *1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Zadní konektory: * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *3x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), one supports Smart Power On *1x HDMI® 2.1 TMDS *1x DisplayPort™ 1.4 *1x Ethernet (GbE RJ-45) *4x MiniDP na NVIDIA RTX A1000
Barva: Černá
Rozměry (Š×H×V): 179 x 182.9 x 37mm
Hmotnost: 1,4kg
Záruka: 3-year, Onsite
Odkaz na stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Compare/Detail/ThinkStation_P3_Tiny_Gen_2?M=30K6000ECK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199271848968 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkStation P |
| Provedení: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA standard: | Ne |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 6400 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | P3 Gen 2 |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 5 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 330 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U7-265 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025060042 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX A1000 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
