Lenovo ThinkStation P/P3 Tower Gen 2/Tower/U9-285K/64GB/1TB/RTX 4000/W11P/3ROn-Site
Kód: 30HT004JCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ThinkStation P3 Tower Gen 2
Formát:Tower
Barva:Černá
Procesor:Intel Core™ Ultra 9 285K, 36MB Intel Smart Cache
Počet jader / vláken:24 jader / 24 vláken
Základní / Turbo frekvence: 3.7 GHz / 5.7 GHz
Operační systém:Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English
Grafická karta:Integrated Intel Graphics + 1x NVIDIA® RTX 4000 Ada Generation 20GB
Paměť:2x 32GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC
Úložiště:1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal
Síťové připojení:ano
Bezdrátové technologie:ne
Čtečka paměťových karet:ano
Zabezpečení: Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified
Přední konektory: * 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only * 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) * 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) * 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) * 1x microphone (3.5mm)
Zadní konektory: * 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) * 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On * 1x HDMI 2.1 TMDS * 2x DisplayPort 1.4 * 1x Ethernet (GbE RJ-45) * 1x line-out (3.5mm)
Rozměry (Š×H×V):180 x 370 x 415 mm
Hmotnost:14.38 kg
Záruka:3 roky, Onsite
Odkaz na stránky výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkStation_P3_Tower_Gen_2?M=30HT004JCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198157980549 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkStation P |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA standard: | Ne |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Velikost paměti VGA (GB): | 20 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 64 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 2 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | P3 Tower Gen 2 |
| Počet jader CPU: | 24 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,7 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 5 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 750 |
| Počet paměti RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | U9-285K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025040028 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX 4000 ADA |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
