Lenovo V/V100/23,8''/FHD/N100/8GB/256GB/Intel int/bez OS/Čierna/3R
Kód: 13JA001PCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo AIO V100
Operační systém: ,Ne
Procesor: ,Intel N100 (4C / 4T, Max Turbo up to 3.4GHz, 6MB Intel Smart Cache)
Paměť: ,1x 8GB SODIMM DDR5-4800
Počet slotů: ,1
Maximální velikost paměti: ,Up to 16GB DDR4-3200
Pevný disk: ,256GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe
Optická mechanika: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Displej: ,23.8'' FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB
Grafická karta: ,Integrated Intel UHD Graphics
Audio: ,High Definition (HD) Audio
Webkamera: ,Ano, HD
Klávesnice: ,USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian
Myš: ,USB Calliope Mouse, Black
Síť: ,Integrated 100/1000M
Bezdrátová komunikace: ,Intel Wi-Fi 6 AX203, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Napájení: ,65W 89% Adapter
Zadní porty: 1x USB-C® (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2)2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)1x HDMI®-out 1.4b1x Ethernet (RJ-45)1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Barva: ,Černá
Rozměry: (ŠxHxV) ,539.3 x 185 x 422.78 mm
Hmotnost: ,Okolo 4,3kg
Záruka: ,3 roky Courier/Carry-in
Odkaz na stránku výrobce: ,https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_V100?M=13JA001PCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199273446285 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel N-series |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelová řada: | Lenovo V |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Počet USB portů (celkem): | 5 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 23,8 |
| Model: | V100 |
| Počet jader CPU: | 4 |
| Kapacita disku: | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 0,8 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 0 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel N |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | N100 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
