Lenovo V/V15 G4 IRU/i3-1315U/15,6''/FHD/8GB/512GB/UHD/W11P EDU/Black/2R
Kód: 83A1S01D00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model je určený pouze do škol!
Lenovo V15 G4 IRU EDU certifikace MIL-STD-810H
Operační systém: Windows® 11 Pro EDU
Procesor: Intel® Core™ i3-1315U, 6C (2P+4E)/8T, P-core 1,2/4,5GHz, E-core 0,9/3,3GHz, 10MB
Paměť: 8GB integrovaná DDR4-3200
Počet slotů (celkem/volných): jeden slot DDR4 SO-DIMM (1/1)
Maximální velikost paměti: 16GB (8GB pevná + 16GB SO-DIMM) DDR4-3200
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe x4 NVMe
Podpora úložiště: 1x 2,5'' HDD + 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 15,6'' FHD (1920x1080) TN 250 nitů antireflexní
Grafická karta: integrovaná grafika Intel® UHD
Audio: kodek Realtek ALC3287, 2x 1,5W Dolby Audio, 2x mikrofon
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: HD 720p s krytkou
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (11ac 2x2 + BT5.1)
USB: * 1x USB 2.0 * 1x USB 3.2 Gen 1 * 1x USB-C 3.2 Gen 1 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.2)
Další porty: * 1x HDMI 1.4b * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington Nano (2,5x6mm)
TPM 2.0: ano
Baterie: integrovaná 38h
Napájení: 65W adaptér
Barva: černá (Business Black)
Materiál: plast
Rozměry: 359,2x235,8x19,9mm
Hmotnost: cca 1,65kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198154525064 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD TN/TFT |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Nie |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Lenovo V |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | Windows 11 Pro Education |
| Výdrž na batérie (hod.): | 6 - 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 3200 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 24 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Úhlopříčka ("): | 15,6 |
| Barva: | Černá |
| Model: | V15 G4 IRU |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ano |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | Round Tip |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 235,8 |
| Šířka (mm): | 359,2 |
| Hloubka (mm): | 19,9 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Model určen pro školy: | Ano |
| Přesný model CPU: | i3-1315U |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Bluetooth verze: | 5.1 |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
