Lexar NQ100/512GB/SSD/2.5''/SATA/Sivá/3R
Kód: LNQ100X512G-RNNNG
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lexar NQ100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD
Kapacita: ,512 GB
Rozhraní: ,SATA III (6Gb/s)
Form Factor: ,2.5”
TBW: ,168 TB
Rychlost čtení: ,550 MB/s
Rozměry: ,69,85 x 100,2 x 7 mm
Váha: ,34 g
Záruka: ,3 roky
Stránka výrobce: ,https://www.lexar.com/gb/products/Lexar-NQ100-2-5%E2%80%9D-SATA-III-6Gb-s-SSD/
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 843367140015 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Lexar NQ100 |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 550 |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| TBW - rozsah (TB): | 101 - 200 TB |
| TBW - přesná (TB): | 168 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Šedá |
| Rozhraní U.2: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
