LEXI 19" nástenný regál 22U, šírka 600 mm, hĺbka 600 mm, presklené dvere, nosnosť 60 kg, zváraná konštrukcia, sivá farb
Kód: LN22U-60/60-S
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
LEXI-Net 19" nástenná rozvodná skriňa 22U
šírka 600mm, hĺbka 600mm, nosnosť 60 kg, sklenené dvere, zvárané, sivé
| Technické špecifikácie: | |
| Dimenzia: | 19" |
| Výška: | 22U (1110 mm) |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Materiál: | Oceľ valcovaná za studena |
| Hrúbka: | 2,0 mm komponentyOstatné 1,2 mm |
| Povrch: | Komaxit pečená farba RAL7035 - siváantikorózna úprava |
| Tonáž: | 60 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 39.46 kg |
| EAN: | 725765541826 |
| Typ dátového rozvádzača: | Nástenné 19" |
| Výška rozvaděče (U): | 22 |
| Šířka (mm): | 600 |
| Hloubka (mm): | 600 |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
