LEXI-Net 19" nástěnný rozvaděč Basic 4U 520x450, skleněné dveře, bez zad, rozložený, šedý
Kód: LX19-4U-450GG
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
LEXI-Net 19" nástenná rozvodná skriňa Basic 4U
šírka 520mm, hĺbka 450mm, sklenené dvere, bez operadla, rozložené, sivé
| Technické špecifikácie: | |
| Dimenzia: | 19" |
| Výška: | 4U (230 mm) |
| Šírka: | 523 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Materiál: | oceľ |
| Hrúbka: | 0,8 mm |
| Povrch: | prášková farba RAL7035 - sivá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.8 kg |
| EAN: | 5907222250198 |
| Typ dátového rozvádzača: | Nástenné 19" |
| Výška rozvaděče (U): | 4 |
| Hloubka (mm): | 450 |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
