LEXI-Net 19" stojanový rozvaděč 42U 800x1000 rozebiratelný, kolečka, 1000kg, perforované dveře, černý
Kód: LS42U-80/100-SB
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
LEXI-Net 19" stojanový rozvádzač 42U
šírka 800mm, hĺbka 1000mm, nosnosť 1000 kg, predné a zadné perforované dvere, skladaný (možno rozobrať), čierny Obsahuje:
- kolesá (v balení aj nožičky)
- zámky na všetkých dverách
| Technické špecifikácie: | |
| Rozmery: | 19" |
| Výška: | 42U (2055mm) |
| Šírka: | 800 mm |
| Hĺbka: | 1000 mm |
| Materiál: | za studena valcovaná oceľ |
| Hrúbka: | konštrukčné diely 2,0 mm ostatné 1,2 mm |
| Povrchová úprava: | komaxitová vypaľovaná farba čierna antikorózna úprava |
| Nosnosť: | 1000 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 180.5 kg |
| EAN: | 725765541512 |
| Typ dátového rozvádzača: | Stojanové 19" |
| Výška rozvaděče (U): | 42 |
| Šířka (mm): | 800 |
| Hloubka (mm): | 1000 |
| Barva rozvaděče: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
