LG/32MR50C-B/32''/VA/FHD/100Hz/5ms/Black/2R
Kód: 32MR50C-B.AEUQ
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
LG 32MR50C-B 32" VA LED 1920x1080 1M:1 5ms 250cd HDMISpecifikacia:
Uhlopriečka: 32 palcov VA 100Hz curved
Vstupy: HDMI
Rozlíšenie: 1920 x 1080 bodov
Format obrazu: 16:9
Kontrast: 1 000 000:1 (DCR)
Jas: 250 cd / m 2
Doba odozvy: 5 ms
Uhly pohľadu:
Horizontálne:178 °
Vertikálne:178 °
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8806084707628 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Externá |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozostup bodov (mm): | 0,3637 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 708,2 x 421,4 x 92,2 |
| Hmotnost (kg): | 5,1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 1920 |
| Počet pixelov na výšku: | 1080 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 32 |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Model: | 32MR50C-B |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 100 |
| Webkamera: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 26 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | LG |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
