LG 55" signage 55UH5Q - UHD Signage, 500nit, 24/7, 25% haze, webOS 8.0, HDMI-out X, 29.7mm, even bezel (11.4), Chromium
Kód: 55UH5Q-E.AEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 17.45 kg |
| EAN: | 8806096522172 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 55" |
| Technológia TV: | LCD |
| Rozlíšenie: | Ultra HD 4k 3840x2160 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, RS-232 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 500 |
| VESA: | 300 x 300 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
