Logitech Gaming Mouse G102 2nd Gen LIGHTSYNC, USB, EER, biela
Kód: 910-005824
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech G102 2nd Gen LIGHTSYNC Gaming Mouse, USB, EER, BIELA
S hernou myšou G102 s technológiou LIGHTSYNC, herným senzorom a klasickým dizajnom so 6 tlačidlami využijete herný čas naplno. Rozžiarte svoju hru... a svoj stôl.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Požiadavky | - Windows 7 alebo novší - macOS 10.10 alebo novšie - Chrome OSTM - Port USB |
| Rozmery (V x Š x H) | 116.6 x 62.15 x 38.2 mm |
| Hmotnosť | 85 g (len myš) |
| Dĺžka kábla | 2.1 m |
| Rozlíšenie | 200 - 8.000 DPI |
| informácie o záruke | 2-ročná obmedzená záruka na hardvér |
| Odozva | |
| Formát údajov USB | 16 bitov/os |
| Rýchlosť hlásenia USB | 1000 Hz (1 ms) |
| Mikroprocesor | 32-bitový ARM |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 5099206089242 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
