Logitech Wireless Mouse M650 Signature, off-white, EMEA
Kód: 910-006255
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
SIGNATURE M650
Získajte inteligentnejšie radenie, lepší komfort a vyššiu produktivitu. Model Signature M650 je vybavený kolieskom SmartWheel, ktoré poskytuje presnosť alebo rýchlosť, keď to potrebujete. Výber veľkostí pre menšie ruky, väčšie ruky a ľavákov znamená, že si každý nájde tú správnu rukoväť. Bezproblémové bezdrôtové pripojenie, tiché klikanie, prispôsobiteľné bočné tlačidlá a tvarovaný tvar vám zabezpečia pohodlie a produktivitu na celé hodiny.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| rozmery (V x Š x H) | 108,2 x 61 x 38,8 mm |
| Hmotnosť | 101,4 g - hmotnosť vrátane batérie (25 g) a prijímača (1,8 g) |
| technológia senzorov | Pokročilé optické snímanie Logitech |
| nominálna hodnota | 400 dpi |
| max.hodnota | Do 4000 |
| počet tlačidiel | 5 (doľava/doprava, späť/dopredu, rolovacie koliesko so stredným tlačidlom) |
| typ batérie | 1x batéria AA (súčasťou balenia) |
| Výdrž batérie s prijímačom Logi Bolt USB | do 24 mesiacov |
| Výdrž batérie s rozhraním Bluetooth | do 20 mesiacov |
| Typ pripojenia | Prijímač Logi Bolt USB Technológia Bluetooth low energy |
| bezdrôtový dosah | Bezdrôtový dosah 10 m |
| voliteľný softvér | Podporované aplikáciou Logitech Options+ v systéme macOS 10.15 alebo novší a Windows 10, 11 alebo novší |
| Obsah plastov | svetlosivá: 26 % recyklovaného plastu Ružová: 26 % recyklovaného plastu Grafitová: 64 % recyklovaného plastu |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 5099206097247 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
