Logitech myš Corded M110 tichá, šedá, EMEA
Kód: 910-006760
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech myš M110
Tichá-pohodlná-odolná-základná
Splňte všetky úlohy bez toho, aby vám niečo uniklo a bez toho, aby ste rušili svoje okolie. Myši typu Silent disponujú rovnakou odozvou pri kliknutí bez zvuku kliknutia – viac než 90% redukcia hluku. Plynulé rolovacie koliesko prispieva k tichému ovládaniu. Myši typu Silent potláčajú nadmerný hluk, a tým chránia zdravie a zvyšujú produktivitu všetkých osôb. Toto bolo vaše posledné nepríjemné kliknutie. Vaša rodina a priatelia vám poďakujú.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 1000 ± |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové, USB |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 113 x 62 x 38 mm |
| Váha | 85 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 5099206106055 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
