Logitech myš M171 bezdrátová myš, bílá, EMEA
Kód: 910-006867
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech M171 Bezdrôtová myš
Jednoduchosť pripojenia plug-and-play
Myš M171 je vždy pripravená na akciu. Jednoducho zapojte prijímač do portu USB na vašom zariadení a začnite pracovať okamžite. Vďaka malej veľkosti a plynulému ovládaniu kurzora je myš ideálna pre stiesnené pracovné priestory a vytížené pracovné stoly. Užite si bezdrôtový svet!

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 1000 ± |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov / ľavákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| WiFi | Áno |
| Batéria | 1x AA |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 97,7 x 61,5 x 35,2 mm |
| Váha | 70,5 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 5099206108790 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová Wi-Fi |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
