Logitech myš M240 Tichá bezdrátová myš, šedá, EMEA
Kód: 910-007119
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech M240 Bezdrôtová myš
spoľahlivá Bluetooth myš s pohodlným tvarom a tichým kliknutím
Seznámte sa s myšou M240 Silent, spoľahlivou Bluetooth myšou, ktorá uvoľní váš pracovný priestor, pripojí sa počas niekoľkých sekúnd a zabezpečí mimoriadne tichú produktivitu, ktorá vydrží. Tvarovaný tvar a 18-mesačná výdrž batérie vám umožní sústrediť sa na to, čo viete najlepšie.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 400-4000 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Áno |
| Batéria | 1x AA |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 99 x 60 x 39 mm |
| Váha | 73,8 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 5099206111998 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
