Logitech myš MX Master 3S pro Business Performance, šedá, EMEA
Kód: 910-006582
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech MX Master 3S pro Business
NAŠA IKONICKÁ MYŠ, VYLEPŠENÁ
Príjemne tvarovaná, vysoko výkonná myš s vylepšeným snímaním pohybu s citlivosťou 8000 DPI a technológiou tichého kliknutia.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 200–8000 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 7 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Áno |
| USB prijímač | Logi Bolt USB |
| Nabíjací kábla | USB-C na USB-A |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 124,9 x 84,3 x 51 mm |
| Váha | 141 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 5099206107885 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
