Logitech prezentér Spotlight, Bezdrátový, Bluetooth, zlatá
Kód: 910-004862
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech Spotlight
Pokročilá digitálna ukazovateľka, ktorá funguje osobne, virtuálne alebo je kombináciou oboch.
Spotlight je úplne novým štandardom v ovládaní prezentácií – špeciálne navrhnutý na udržanie pozornosti publika. Zo zasadacej miestnosti, učebne alebo obývačky môžete ovládať svoju prezentáciu a zároveň pomáhať publiku sledovať, čo hovoríte, či už osobne, virtuálne alebo hybridne obojím.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia senzora | Pohybový senzor 3D akcelerometer a gyroskop |
| Výdrž batérie | 3 mesiace |
| Dĺžka kábla | 140mm |
| Konektivita | Bluetooth Low Energy Bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz |
| Bezdrôtová vzdialenosť | 30 m |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 131,3 x 28,1 x 12,1 mm |
| Hmotnosť | 49,2 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 5099206070028 |
| Typ príslušenstva: | Ukazovadlá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
