Logitech Wireless Mouse Lift for Business Left, graphite / black
Kód: 910-006495
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech Lift pro Business Left ergonomická myš pre ľavákov

VĚDECKÝ PRÍSTUP
Ergonomická veda je neoddeliteľnou súčasťou procesu tvorby novej myši našich konštruktérov a inžinierov. Myši radu Ergo ponúkajú prirodzenejšiu polohu tela, vynikajúce ergonomické výhody, menej pohybu a nižšie svalové zaťaženie v očarujúcom prevedení.

PRIRODZENEJŠIE DRŽANIE TELA
Produkty rady Ergo, napr. Lift for Business, umožňujú prstom a rukám umiestniť sa do prirodzenejšej polohy, čím pomáhajú uvoľniť hornú časť tela. To vedie k merateľnému zníženiu svalovej aktivity, vďaka čomu je práca produktívnejšia, s menšou námahou a svalovou únavou predlaktia.
Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| Typ senzora | Pokročilé optické snímanie Logitech |
| Rozsah DPI | 400–4000 dpi (úplne nastaviteľná citlivosť DPI) |
| Tlačidlá | |
| Počet tlačidiel | 6 (ľavé/pravé, späť/ďalej, prostredné tlačidlo, rolovacie kolečko s prostredným tlačidlom) |
| Kolečko | Áno |
| Pripojenie | |
| USB | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Batéria | |
| Typ batérie | 1x batéria AA |
| Životnosť batérií | Až 24 mesiacov |
| Rozmery | |
| Rozmery | 71 x 70 x 108 mm |
| Hmotnosť | 125 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5099206099876 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
