MacBook Air 15'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Silver
Kód: MDV94CZ/A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 195950694116 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.3 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, USB Type-C, Thunderbolt |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 18 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
