MacBook Neo 13'' A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Indigo
Kód: MHFG4CZ/A2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 2.08 kg |
| EAN: | 195950853063 |
| Operačný systém: | Mac OS X |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 13 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 16 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB portov: | 2 |
| Záruka: | Základní záruka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
