MacBook Pro 14'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 32GB, 1TB SSD - Silver
Kód: MJ3E4CZ/A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 2.78 kg |
| EAN: | 195950717587 |
| Operačný systém: | Mac OS X |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14.2 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | 3.5mm Jack, USB Type-C, Thunderbolt |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 22 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB portov: | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
