MANHATTAN Stolní držák Monitoru, kloubový, pohyblivé rameno (17"-57")
Kód: 462594
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Manhattan Držiak na monitor
Kloubové rameno pre jeden 17" až 57" monitor do hmotnosti 27 kg, možnosť nastavenia výšky, náklonu, natočenia a otočenia, průchozí porty USB-C a USB-A, inštalácia pomocou C-svorky alebo prechodky, čierna farba

Specifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Veľkosť monitora | 17" - 57" |
| Nosnosť | 2 - 27 kg |
| Materiál | Hliník |
| VESA štandard | 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200 |
| Nastaviteľnosť | |
| Otáčanie | 180° |
| Naklábanie | 60 až -20° |
| Rotácia | 360° |
| Nastavenie výšky | 325 - 655 mm |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 730 x 580 x 120 mm |
| Váha | 5.4 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.08 kg |
| EAN: | 766623462594 |
| Typ príslušenstva: | Držiaky a stojany |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
