Mikrofón TRUST GXT 252 Emita Streaming Microphone
Kód: 21753
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
STREAMOVACÍ MIKROFÓN GXT 252 EMITA
Profesionálny štúdiový mikrofón USB v leteckom puzdre s vysoko presným kardioidným nahrávacím vzorom; na streamovanie, podcasting, nahrávanie hlasových prejavov a akustickú hudbu
- Digitálne pripojenie USB; okamžite funguje na akomkoľvek počítači a notebooku
- Teplá, bohatá a čistá reprodukcia zvuku; na snímanie vokálov aj akustických nástrojov
- Ideálne na podcasty, vlogy, hlasové nahrávky, nahrávanie hudby alebo streamovanie na YouTube, Twitch a Facebook
- Kardioidný záznamový vzor pre vysoko presný záznam a čistý zvuk bez šumu v pozadí
- Dodáva sa s odolným hliníkovým kufríkom na bezpečné skladovanie a prepravu
- Vrátane kovového stojana s vysokou hmotnosťou, špičkového držiaka na nárazy a veľkého pop filtra s dvojitým sklom
- Odnímateľný 1.8 m kábel USB
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| VŠEOBECNÉ | |
| PN | 21753 |
| EAN | 8713439217537 |
| Obsah balenia | Letecký kufor Mikrofón Kábel USB Pop-filtre Nárazový držiak Stolný stojan Používateľská príručka |
| Minimálne požiadavky | PC alebo notebook s portom USB Windows 7, 8, 10 |
| Aplikácia | Stolný počítač, Ručný |
| Záruka | 2 roky |
| KONEKTIVITA | |
| Typ pripojenia | káblové pripojenie |
| Dĺžka kábla hlavný kábel | 160 cm |
| Typ konektora | USB |
| AUDIO | |
| Hladina akustického tlaku | 135 dB |
| Frekvenčná odozva | 20 - 20000 Hz |
| MIKROFÓN | |
| Snímač typu mikrofón | kondenzátor |
| Vzor vyzdvihnutia | Kardioida |
| Vzorkovacia frekvencia | 16 bitov, 48 kHz |
| MOUNT | |
| Typ antivibračných opatrení | uchytenie nárazu, pop filter, prenosné puzdro |
| Typ stojana | kovový stolový stojan |
| KOMPATIBILITA | |
| Kompatibilné softvérové platformy | Windows |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mikrofóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.74 kg |
| EAN: | 8713439217537 |
| Typ mikrofónu: | Stolné |
| Princip: | Kondenzátorový |
| Směrovost: | Směrový |
| Způsob připojení: | Drátový |
| Konektivita: | USB-A |
| Frekvence min. (Hz): | 18 |
| Frekvence max. (Hz): | 21000 |
| Vzorkovací frekvence (kHz): | 48 |
| Impedance (ohm): | 200 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
