MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch FiberBox Plus + L5 (800MHz; 256MB RAM; 1x GLAN; 4x SFP+) outdoor
Kód: CRS305-1G-4S-OUT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS305-1G-4S+OUT |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | 98DX226S |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| RouterOS license | 5 |
| Operating System | RouterOS v7 / SwOS |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 3 (DC jack, PoE-IN, 2-pin terminal) |
| DC jack input Voltage | 24-57 V |
| 2-pin terminal input Voltage | 24-57 V |
| Max power consumption | 17 W |
| Max power consumption without attachments | 7 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 42-57 V |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 4 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial console port | RJ45 |
Other
| Details | |
|---|---|
| CPU temperature monitor | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | IP66 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 4752224006523 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
