MikroTik CRS310-8G+2S+IN, Cloud Router Switch
Kód: CRS310-8G-2S-IN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS310-8G+2S+IN |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | 98DX226S |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| Switch chip model | 98DX226S |
| RouterOS license | 5 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 32 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (DC jack) |
| DC jack input Voltage | 18-57 V |
| Max power consumption | 34 W |
| Max power consumption without attachments | 21 W |
| Cooling type | 1 fan |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| Number of 2.5G Ethernet ports | 8 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| CPU temperature monitor | Yes |
| PCB temperature monitor | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | 20 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.28 kg |
| EAN: | 4752224008367 |
| Prevedenie switch: | Do racku |
| Rýchlosť LAN max.: | 2,5 Gbps |
| Optika: | Ano |
| Počet LAN portov: | 8 |
| POE: | Ne |
| Fanless switch: | Ne |
| Management: | Managed switch |
| Počet SFP+ portů: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
