MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM + L5 (650MHz; 64MB RAM; 1x LAN; 24x SFP+; 2x QSFP+) rack
Kód: CRS326-24S-2Q-RM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS326-24S+2Q+RM |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9531 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| Dimensions | 443 x 183 x 44 mm |
| License level | 5 |
| Operating System | RouterOS or SwitchOS |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -20°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of AC inputs | 2 |
| AC input range | 100-240 |
| Max power consumption | 69 W |
| Max power consumption without attachments | 42 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 24 |
| Number of 40G QSFP+ ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial port | RJ45 |
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.74 kg |
| EAN: | 4752224002211 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
