Mikrotik L11UG-5HaxD-NB, NetBox 5 ax
Kód: L11UG-5HAXD-NB
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | L11UG-5HaxD-NB |
| Architecture | ARM |
| CPU | IPQ-5010 |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 15 W |
| Max power consumption without attachments | 6 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 18-28 V |
Wireless specifications
| Details | |
|---|---|
| Wireless 5 GHz Max data rate | 2400 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac/ax |
| Wireless 5 GHz chip model | QCN-6102 |
| Wireless 5 GHz generation | Wi-Fi 6 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1.5 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
| Beeper | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| IP | 54 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 4752224009111 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| POE: | Ano |
| Možnosť externej antény: | Ano |
| Wi-Fi 5 GHz: | Ano |
| 802.11a (5GHz): | Ano |
| Wi-Fi 4 (802.11n): | Ano |
| Wi-Fi 5 (802.11ac): | Ano |
| Wi-Fi 6 (802.11ax): | Ano |
| Použití (venkovní/vnitřní): | Vnitřní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
