MikroTik RBD52G-5HacD2HnD-TC Duální 2,4/5GHz router hAP ac2 TowerCase
Kód: RBD52G-5HACD2HND-TC
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RBD52G-5HacD2HnD-TC |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | IPQ-4018 |
| CPU core count | 4 |
| CPU nominal frequency | 716 MHz |
| Dimensions | 34 x 119 x 98mm |
| License level | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 50°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 18-28 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 12-30 V |
| Max power consumption | 21 W |
| Max power consumption without attachments | 16 W |
Wireless
| Details | |
|---|---|
| Wireless 2.4 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 2.4 GHz Max data rate | 300 Mbit/s |
| Wireless 2.4 GHz standards | 802.11b/g/n |
| AC speed | AC1200 |
| Antenna gain dBi for 2.4 GHz | 2.5 |
| Wireless 2.4 GHz chip model | IPQ-4018 |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz Max data rate | 867 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac |
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 2.5 |
| Wireless 5 GHz chip model | IPQ-4018 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 5 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| Mode button | Yes |
Wireless specifications
| 2.4 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 1MBit/s | 27 | -100 |
| 11MBit/s | 27 | -94 |
| 6MBit/s | 27 | -96 |
| 54MBit/s | 24 | -78 |
| MCS0 | 27 | -96 |
| MCS7 | 23 | -73 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 4752224003539 |
| Rýchlosť LAN max.: | 1 Gbps |
| Počet LAN portov: | 5 |
| Rýchlosť Wi-Fi max.: | 300 Mbit/s |
| POE: | Ano |
| USB port pri routeri: | USB 2.0 |
| Wi-Fi 2,4 GHz: | Ano |
| Wi-Fi 5 GHz: | Ano |
| 802.11a (5GHz): | Ano |
| 802.11b (2,4GHz): | Ano |
| 802.11g (2,4GHz): | Ano |
| Wi-Fi 4 (802.11n): | Ano |
| Wi-Fi 5 (802.11ac): | Ano |
| Použití (venkovní/vnitřní): | Vnitřní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
