MIKROTIK RouterBOARD Wireless Wire Dish 60GHz + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor kit
Kód: RBLHGG-60ADKIT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Wireless Wire Dish je řešením, které nabízí rychlost a kvalitu optického vlákna na vzdálenost až 1500 m za zlomek ceny!
Tato úžasná sada zajišťuje bezpečné AES šifrované 60 GHz bezdrátové spojení, které není ovlivněno přeplněným spektrem WiFi. Nabízí stabilní a rychlé spojení na vzdálenost do 1500 metrů.
Jednoduše zaměřte přidaná zařízení na sebe a zapněte je, jsou již předkonfigurována k automatickému připojení a vytvoří spoj až o rychlosti 2 Gb / s.
Tato úžasná sada zajišťuje bezpečné AES šifrované 60 GHz bezdrátové spojení, které není ovlivněno přeplněným spektrem WiFi. Nabízí stabilní a rychlé spojení na vzdálenost do 1500 metrů.
Jednoduše zaměřte přidaná zařízení na sebe a zapněte je, jsou již předkonfigurována k automatickému připojení a vytvoří spoj až o rychlosti 2 Gb / s.
Vhodné pro spojen typu Bod-Bod .. např. datový přenos pro kamerové systémy apod.
Krabice obsahuje dvě zařízení, která jsou již spárována společně, napájecí zdroje, injektory PoE a montážní sady pro obě zařízení.
Krabice obsahuje dvě zařízení, která jsou již spárována společně, napájecí zdroje, injektory PoE a montážní sady pro obě zařízení.
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RBLHGG-60adkit |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | IPQ-4019 |
| CPU core count | 4 |
| CPU nominal frequency | 716.8 MHz |
| Dimensions | Ø 391 x 222 mm |
| License level | 3 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 55°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 5 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Zařízení s provozním pásmem 60GHz je možné provozovat dle " Všeobecné povolenie č. VPR –01/2020 " vydaným dne 28.5.2020
Povolení č. VPR –04/2018 a VPR –38/2012 jsou tímto zrušena.
Dokument ke stažení zde: https://www.teleoff.gov.sk/data/files/49641_vpr-01_2020.pdf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Access pointy / Bridge |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 4752224004031 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
