MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM + L5 (650MHz; 64MB RAM; 48x GLAN POE; 4xSFP+; 2xQSFP+) rack
Kód: CRS354-48P-4S-2Q-RM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS354-48P-4S+2Q+RM |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9531 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| Dimensions | 297 x 443 x 44 mm |
| License level | 5 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -20°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of AC inputs | 1 |
| PoE out | IEEE 802.3at/af and 26 or 53 V Passive PoE |
| PoE out ports | Ether1 - Ether48 |
| PoE out max per port (low voltage 26V) | 26 W |
| PoE out max per port (high voltage 53V) | 30 W |
| Max. total out (low power 26V) | 27A |
| Max. total out (high power 53V) | 13,2A |
| AC input range | 100-240 |
| Max power consumption | 800 W |
| Max power consumption without attachments | 85 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 48 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 4 |
| Number of 40G QSFP+ ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial port | RJ45 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 8.05 kg |
| EAN: | 4752224002273 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
